ikona

Drukarnia cyfrowa i grawerowanie

W naszej ofercie znajdują się również usługi związane z wykonywaniem wydruków cyfrowych oraz grawerowaniem laserowym. Są one realizowane szybko, ale dokładnie. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz przystępne ceny! Zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem, więc wkładamy wiele serca w każdy wykonany projekt. Posiadamy profesjonalny sprzęt, dzięki któremu wszystkie wydruki są wyraźne, a kolory bardzo intensywne. Poza wysokiej jakości drukarkami laserowymi, mamy także nowoczesne urządzenia do wykonywania graweru laserowego. Umożliwiają one grawerowanie na wielu różnorodnych materiałach.

Wydruki cyfrowe

Jeśli zależy Ci na szybkim wykonaniu, elastyczności i ekonomicznym druku pełnokolorowych prac w małych nakładach, skorzystaj z naszej oferty wydruków cyfrowych!
Jest to doskonałe rozwiązanie dla prac personalizowanych, czyli dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta lub konkretnych okazji. Są to na przykład zaproszenia z wpisanym imieniem i nazwiskiem, dyplomy itp.
Druk cyfrowy jest jedynym wyjściem, gdy chcesz wydrukować mały nakład broszury, albumu, prezentacji czy raportu (drukujemy nawet 1 sztukę).
Ważnym atutem tej formy druku jest również możliwość edytowania drukowanego materiału i wprowadzania zmian w poszczególnych elementach, zarówno tekstowych, jak i graficznych.
TOMCOLOR oferuje między innymi:

  • wydruk wizytówek,
  • wydruk ulotek/ulotek składanych,
  • wydruk plakatów oraz prezentacji,
  • foto-książki,
  • foto-kalendarze.

Drukujemy również zaproszenia oraz kalendarze dla firm. Gwarantujemy krótki czas realizacji zamówień!

Grawer laserowy

Grawerowanie laserowe cieszy się ostatnio coraz większym zainteresowaniem i jest jedną z najciekawszych metod znakowania. Taka forma obróbki pozwala na bardzo szybkie wykonanie. Co ważne, poddawany jej produkt nie traci na jakości. Grawer laserowy jest technologią bezdotykową, co w połączeniu z cięciami o najwyższej precyzji daje niepowtarzalny efekt, niemożliwy do uzyskania podczas obróbki ręcznej. Dodatkowym atutem jest duża wytrzymałość produktu.

Urządzenia, którymi dysponujemy grawerują na:

  • drewnie,
  • papierze i tekturze,
  • gumie, skórze i plexi,
  • laminatach grawerskich,

Wykonujemy również grawer na szkle oraz metalu. Niedawno wprowadziliśmy do naszej oferty grawerowanie długopisów metalowych, które mogą być doskonałą wizytówką Twojej firmy!