ikona

DRUK CYFROWY

Gdy zależy Ci na szybkiej produkcji, elastyczności i ekonomicznym druku pełnokolorowych prac w małych nakładach polecamy druk cyfrowy.
Jest on doskonałym rozwiązaniem dla prac personalizowanych czyli dopasowanych dokładnie do konkretnej osoby, np. zaproszenie z wpisanym imieniem i nazwiskiem.
Jest jedynym wyjściem gdy trzeba wydrukować mały nakład (drukujemy nawet 1 sztukę) broszury, albumu, prezentacji czy raportu.
Ważnym atutem tej formy druku jest również możliwość edytowania drukowanego materiału i wprowadzania korekt dowolnych elementów tekstowych i graficznych przy poszczególnych kopiach.

Druk cyfrowy stosujemy w przypadku:

* wizytówek
* ulotek/ ulotek składanych
* plakatów
* wydruków prezentacji
* zaproszeń
* foto-książki
* foto-kalendarze
* kalendarze firmowe

Gwarantujemy krótki czas realizacji!

Grawer laserowy

Grawerowanie laserowe cieszy się ostatnio coraz większym zainteresowaniem i jest jednym z najciekawszych metod znakowania. Taka forma obróbki pozwala na osiągnięcie największej prędkości wykonania, bez utraty jakości produktu. Grawer laserowy jest technologią bezdotykową, co w połączeniu z cięciami o najwyższej precyzji daje efekt niepowtarzalny dla obróbki ręcznej. Dodatkowym atutem jest znakomita wytrzymałość produktu.

Urządzenia, którymi dysponujemy grawerują:

* drewno
* papier, tekturę
* plexi
* gumę
* skórę
* laminaty grawerskie
* ceramikę

Ostatnio wprowadziliśmy do naszej oferty grawerowanie długopisów metalowych. Takie długopisy są doskonałą wizytóką dla Ciebie i Twojej firmy!

Grawerowanie laserowe to trwała, precyzyjna oraz wysokiej jakości technika znakowania i personifikacji przedmiotów.