cancel

!– wp:paragraph –>

Planowanie ślubu to trudne i czasochłonne zajęcie. Okres przygotowań jest męczący i naznaczony koniecznością podejmowania wielu ważnych decyzji. Poza wyborem kościoła, miejsca przyjęcia, czy strojów, młodzi muszą znaleźć również odpowiednie zaproszenia. Obecny rynek papierniczy rozwija się w tym względzie wyjątkowo prężnie. Dużą popularnością cieszą się m.in. zaproszenia ślubne w stylu boho. Co warto o nich wiedzieć?

Styl boho

Styl boho kojarzy się przede wszystkim z sielankowością, odrzuceniem tego, co materialne i powrotem do tego, co dała natura. Styl boho nawiązuje do swojskości. Mile widziane są ręcznie plecione wianki – najlepiej z polnych kwiatów oraz zwiewne i eteryczne tkaniny. Wesela utrzymane w tym stylu najlepiej organizować pod namiotem, w ciepłe letnie dni, kiedy w  powietrzu unosi się zapach kwiatów i świeżo koszonej trawy.

Zaproszenia

Wybór zaproszeń ślubnych nie jest tak prostą sprawą, jak mogłoby się początkowo wydawać. Czasy, w których na przyszłych nowożeńców czekał jeden, oklepany wzór przeszły bezpowrotnie do lamusa. Obecnie wybierać można w szerokiej gamie produktów, które dodatkowo mogą być dowolnie spersonalizowane. W ostatnich latach zauważyć można dużą popularność zaproszeń utrzymanych w stylu boho. Piękne, posiadające motywy kwiatowe, zaproszenia to doskonały sposób na poinformowanie gości o planowanej ceremonii.

Zaproszenia na papierze naturalnym

Coraz częściej odchodzi się od klasycznych białych zaproszeń ślubnych. Ich miejsce zastępują nowoczesne, drukowane na papierze naturalnym, które dodatkowo mogą być przewiązane jutowym sznurkiem. Takie zaproszenia są wyjątkowo eleganckie w swojej prostocie. Papier naturalny przywodzi na myśl to, co jest szczególnie ważne dla stylu boho – klasę i prostotę. Warto również zaznaczyć, że dzisiejszych zaproszeń nie wypisuje się ręcznie. Drukarnie oferują możliwość ich wypisania, pod konkretne wytyczne osoby zamawiającej. Jest to bardzo wygodne i funkcjonalne rozwiązanie.